Additional information
| Cutout | 90mm |
|---|---|
| Lumens | 700 – 1400 |
| Diameter | 108mm |
| Wattage | 9 or 12 |
| IP rating | 44 |
| Beam angle | 100 |
| Dimmable | yes |
| Warranty | 5 years |
| Cutout | 90mm |
|---|---|
| Lumens | 700 – 1400 |
| Diameter | 108mm |
| Wattage | 9 or 12 |
| IP rating | 44 |
| Beam angle | 100 |
| Dimmable | yes |
| Warranty | 5 years |