Additional information
| Cutout | 90mm |
|---|---|
| Lumens | 1060 – 1230 |
| Diameter | 99mm |
| Colours | White or Black |
| Wattage | 12W |
| IP Rating | 20 |
| Beam Angle | 24 or 60 |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5 years |
| Cutout | 90mm |
|---|---|
| Lumens | 1060 – 1230 |
| Diameter | 99mm |
| Colours | White or Black |
| Wattage | 12W |
| IP Rating | 20 |
| Beam Angle | 24 or 60 |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5 years |