Additional information
| Cutout | 200-210mm |
|---|---|
| Diameter | 228mm |
| Wattage | 28 |
| Colours | White or Black |
| IP rating | 44 |
| Beam angle | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5 years |
| Cutout | 200-210mm |
|---|---|
| Diameter | 228mm |
| Wattage | 28 |
| Colours | White or Black |
| IP rating | 44 |
| Beam angle | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5 years |