Additional information
| Cut Out | 90mm |
|---|---|
| Lumens | 1174 – 1202 |
| Diameter | 100mm |
| Colours | White or Black |
| Wattage | 13 |
| IP Rating | 44 |
| Beam Angle | 60 Degrees |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5 years |
$88.90
| Cut Out | 90mm |
|---|---|
| Lumens | 1174 – 1202 |
| Diameter | 100mm |
| Colours | White or Black |
| Wattage | 13 |
| IP Rating | 44 |
| Beam Angle | 60 Degrees |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5 years |