Additional information
| Cutout | 90mm |
|---|---|
| Lumens | 750 – 800 |
| Diameter | 110mm |
| Colour | White or Black |
| Wattage | 10 |
| IP rating | 54 |
| Beam angle | 120 degrees |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5 years |
| Cutout | 90mm |
|---|---|
| Lumens | 750 – 800 |
| Diameter | 110mm |
| Colour | White or Black |
| Wattage | 10 |
| IP rating | 54 |
| Beam angle | 120 degrees |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5 years |