Additional information
| Cutout | 90mm |
|---|---|
| Lumens | 600 – 1380 |
| Diameter | 99mm |
| Colours | White or Black |
| Wattage | 6W / 9W / 12W / 15W |
| IP | 65 |
| Beam Angle | 24 or 60 |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5 years |
| Cutout | 90mm |
|---|---|
| Lumens | 600 – 1380 |
| Diameter | 99mm |
| Colours | White or Black |
| Wattage | 6W / 9W / 12W / 15W |
| IP | 65 |
| Beam Angle | 24 or 60 |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5 years |