Black & Brass Spot Bar Light
| Voltage | 240V |
| Length | 580mm |
| Colours | Black & Brass |
| LED | 3 x 5w Incl |
| Options | 2 / 3 / 4 light |
| Dimmable | Yes |
| IP Rating | IP20 |
| Warranty | 2y |
| Product Code | LITRAEO |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |
| Voltage | 240V |
| Length | 580mm |
| Colours | Black & Brass |
| LED | 3 x 5w Incl |
| Options | 2 / 3 / 4 light |
| Dimmable | Yes |
| IP Rating | IP20 |
| Warranty | 2y |
| Product Code | LITRAEO |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |