Bolt Batten
| Input Voltage | 240V |
| Dimensions | 1200mm / 600mm |
| Colours | WHT |
| LED Options | Tri 42W / 21W |
| IP Rating | IP44 |
| Beam Angle | 120° |
| Dimmable | No |
| Warranty | 3y |
| Product Code | LICEIDS003 |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |
| Input Voltage | 240V |
| Dimensions | 1200mm / 600mm |
| Colours | WHT |
| LED Options | Tri 42W / 21W |
| IP Rating | IP44 |
| Beam Angle | 120° |
| Dimmable | No |
| Warranty | 3y |
| Product Code | LICEIDS003 |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |