Round 3W Triac Dimm Step
| Input Voltage | 240V AC |
| Dimensions | Ø 55 x D 36 mm |
| Colours | BLK / WHT |
| LED Options | 3K / 4K / 5K 3W |
| IP Rating | IP54 |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5y |
| Product Code | LISTEHC |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |
| Input Voltage | 240V AC |
| Dimensions | Ø 55 x D 36 mm |
| Colours | BLK / WHT |
| LED Options | 3K / 4K / 5K 3W |
| IP Rating | IP54 |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5y |
| Product Code | LISTEHC |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |