Plaster Wall
| Input Voltage | 240V |
| Dimensions | 150 L x 50 H X 100 D mm |
| Colours | WHT Easily painted to match decor |
| LED Options | 3000K / 5500K 2W |
| IP Rating | IP20 |
| Dimmable | No |
| Warranty | 2y |
| Product Code | SUNRISEHT |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |
| Input Voltage | 240V |
| Dimensions | 150 L x 50 H X 100 D mm |
| Colours | WHT Easily painted to match decor |
| LED Options | 3000K / 5500K 2W |
| IP Rating | IP20 |
| Dimmable | No |
| Warranty | 2y |
| Product Code | SUNRISEHT |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |