Phoenix Step Light
| Mounting Centres | 52mm |
| Voltage | 12 / 24V AC / DC |
| Dimensions | 130 x 40 x 43 mm |
| Colours | Natural Brass / Black Powder Coat / Brushed Chrome / Brushed Copper / Antique Bronze |
| LED Options | 3000K 6W |
| IP Rating | IP6 |
| Optic | Frosted |
| Warranty | 3y |
| Product Code | LISTEAX005 |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |









