Dex 18W Picture Light
| Range | 18W or 12W |
| Light Source | 108 x 0.2W 3000K (Integral) |
| Lumens | 1830Lm |
| Dimensions | H55mm x L530mm x P200mm |
| Colour | Black / White |
| IP Rating | IP20 |
| Dimmable | Yes |
| Product Code | DEX18CR |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |
| Range | 18W or 12W |
| Light Source | 108 x 0.2W 3000K (Integral) |
| Lumens | 1830Lm |
| Dimensions | H55mm x L530mm x P200mm |
| Colour | Black / White |
| IP Rating | IP20 |
| Dimmable | Yes |
| Product Code | DEX18CR |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |