Bar Lights
| Input Voltage | 240V |
| Options | 2 Bar / 3 Bar / 4 Bar / 3 Bar Rnd / 4 Bar Sq |
| Colours | WHT / BLK / TITA ALU |
| LED Options | Trio 5W per light |
| Beam | 120° |
| IP Rating | IP54 |
| Dimmable | No |
| Warranty | 2y |
| Product Code | BARHT |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |
| Input Voltage | 240V |
| Options | 2 Bar / 3 Bar / 4 Bar / 3 Bar Rnd / 4 Bar Sq |
| Colours | WHT / BLK / TITA ALU |
| LED Options | Trio 5W per light |
| Beam | 120° |
| IP Rating | IP54 |
| Dimmable | No |
| Warranty | 2y |
| Product Code | BARHT |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |