Adjustable Track Light
| Input Voltage | 240V |
| Dimensions | Ø 70 / H 179mm |
| Colours | White / Black / Gold Face |
| LED Options | 3K 15W |
| IP Rating | IP20 |
| Beam Angle | 60° |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 3y |
| Product Code | LITRAUE |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |
| Input Voltage | 240V |
| Dimensions | Ø 70 / H 179mm |
| Colours | White / Black / Gold Face |
| LED Options | 3K 15W |
| IP Rating | IP20 |
| Beam Angle | 60° |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 3y |
| Product Code | LITRAUE |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |