Adj Up Down Wall Light 20w
| Input Voltage | 240V |
| Dimensions | 150 L x 150 H X 100 D mm |
| Colours | WHT / BLK |
| LED Options | 3000K 20W |
| IP Rating | IP65 |
| Beam Angle | Adjustable |
| Dimmable | No |
| Warranty | 2y |
| Product Code | LIWALCL |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |
| Input Voltage | 240V |
| Dimensions | 150 L x 150 H X 100 D mm |
| Colours | WHT / BLK |
| LED Options | 3000K 20W |
| IP Rating | IP65 |
| Beam Angle | Adjustable |
| Dimmable | No |
| Warranty | 2y |
| Product Code | LIWALCL |
| Enquiry | office@lightingedge.com.au |